Eclipse Cross

Eclipse Cross

Виходьте за рамки повсякденності
від 1 199 000 грн *
Eclipse Cross
Екстер’єр
ХАРАКТЕР ПЕРЕМОЖЦЯ
Екстер’єр

​​​​​​​Модель Mitsubishi Eclipse Cross 2021 демонструє як можна поєднати спортивну зовнішність автомобіля «купе» та відчуття міцності класичного SUV-кросовера. Він збільшився у розмірах у порівнянні з попереднім поколінням. Передня частина кузова з фірмовим дизайном Dynamic Shield має оновлену чорну радіаторну решітку та більш виразні хромовані лінії «щита». Профіль дверцят багажника та ніша під номерний знак разом створюють шестикутник, що нагадує запасне колесо прикріплене до задніх дверей. Оновлений Mitsubishi Eclipse Cross  отримав нові дверцята багажника та єдине заднє скло для більш обтічного дизайну та покращенного огляду позаду.

 

КОМФОРТ БЕЗ КОМПРОМІСІВ
Інтер’єр

​​​​​​​Інтер'єр Eclipse Cross оформлений у стилістиці кокпіту, який орієнтований перш за все на зручність для водія. Дизайн демонструє спортивну тематику, характерну для всіх автомобілів Mitsubishi. Водночас виділяється чудовою якістю оздоблення та комфортом. Особливу увагу розробники автомобіля приділили заднім пасажирам. Для їх комфорту – підігрів сидінь та зміна положень спинки дивану (дев'ять позицій). Це значно розширює можливості трансформації салону та дозволяє знайти ідеальний баланс між простором для пасажирів та місткістю багажного відсіку.

 

Інтер’єр
Розширюйте свій світ
МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА MITSUBISHI CONNECT 2
Розширюйте свій світ

Mitsubishi Eclipse Cross отримав збільшений 8-дюймовий сенсорний екран та мультимедійну систему Mitsubishi Connect 2 з можливістю підключення смартфона. Ви можете отримати доступ до сумісних додатків смартфона та відповідати на дзвінки, задавати бажаний маршрут та керувати навігацією, надсилати і отримувати повідомлення. Ви можете робити безліч речей і при цьому залишатися на зв’язку – завдяки системі Mitsubishi Connect 2.

 

LED-фари
Новий виразний погляд
LED-фари

​​​​​​​Вузькі передні фари додають Eclipse Cross динамічного та виразного вигляду. Вони складаються з передніх світлодіодних денних ходових вогнів та сигналів повороту. Щоб підкреслити широкий кузов, світлодіодні фари дальнього й ближнього світла та протитуманні фари об’єднані у п’ятикутник двома характерними циліндрами. Є також і галогенні фари дальнього й ближнього світла, які йдуть у базовій комплектації. Задні трикутні ліхтарі, характерні для моделі Eclipse Cross, розміщені вище: вони як і раніше впізнавані, проте тепер їх ще краще видно на дорозі під час руху. 

 

Нова можливість для самовираження
ДВА ВАРІАНТИ ОФОРМЛЕННЯ
Нова можливість для самовираження

​​​​​​​Mitsubishi Eclipse Cross вирізняється оновленим салоном з комбінованим оздобленням сидінь – на основі замші та екошкіри. В залежності від рівня комплектації, також передбачена і повністю шкіряна оббивка крісел салону. Крім того, на додачу до звичайного чорного віднині також пропонується салон у світло-сірому кольорі. Варто зазначити, що карти дверей також виконуються у спільній кольоровій гамі з кріслами. Все для того, аби всередині автомобіля досягти простору, де панує відчуття гармонії та високої якості.

 

Важлива інформація перед очима
HEAD UP DISPLAY
Важлива інформація перед очима

​​​​​​​Проекційний дисплей HUD (Head Up Display) виводить важливу інформацію щодо руху автомобіля перед очима водія. Ця система дозволяє керувати автомобілем, мінімізуючи зміну фокусної відстані, завдяки чому водій менше стомлюється та отримує усю необхідну інформацію щодо параметрів руху. Наприклад, швидкість руху, налаштування круїз-контролю, попередження про наближення перешкоди, попередження про виїзд зі своєї смуги руху, положення важеля трансмісії та інше. Дисплей дозволяє налаштовувати висоту та яскравість зображуваної інформації – все для максимальної зручності водія.

 

Комфортні та універсальні сидіння
ПРОСТІР ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ПОЗАДУ
Комфортні та універсальні сидіння

​​​​​​​Задній диван пропонує 9-ступінчасте регулювання кута нахилу спинки, що дуже зручно. Крім того, сидіння розділені в пропорції 60:40 та можуть складатися, завдяки чому забезпечують додаткову гнучкість і простір для перевезення довгих предметів.

 

Вмикай емоції
MITSUBISHI POWER SOUND SYSTEM
Вмикай емоції

​​​​​​​Mitsubishi Motors розробили для моделі Eclipse Cross нову звукову систему Mitsubishi Power Sound System. Вісім потужних динаміків зроблять кожну композицію по-справжньому живою та динамічною! До речі, основними функціями телефона та аудіо-системи можна керувати за допомогою голосових команд. 

 

Дізнатися більше про Eclipse Cross* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital