Вигідні ціни на Mitsubishi Outlander продовжено

buttons.will share

Офіційний дистриб’ютор автомобілів TM «Mitsubishi» в Україні ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» оголошує продовжує вигідні умови щодо придбання автомобілів Mitsubishi Outlander з 01.06.2023 по 31.07.2023 включно*.  Ціни на Outlander стартують від 960 000 грн**.

ПРАЙС-ЛИСТ 2022

прайс-лист 2023

В Україні Outlander представлений з 2,0 л і 2,4 л двигуном і практичним варіатором. Для великих родин також пропонується  зі знижкою Outlander в комплектації Instyle і Ultimate з 7-містним салоном, в якому збережено комфортний простір для пасажирів переднього і другого ряду. Третій ряд сидінь легко складається в разі перевезення громіздкого багажу. Завдяки цьому розмір багажнику збільшується до 1608 л. 

Детальніше про модель

Місткий багажник, просторий салон для пасажирів, комфортна підвіска і високий кліренс Mitsubishi Outlander робить будь-які подорожі максимально зручними. Якісне оздоблення салону та вибір комплектацій на будь-який запит догодять кожному водію: економічний передній привод, який доступний у базових комплектаціях Inform і Invite, або універсальний повний привод в комплектаціях Intense, Instyle, Ultimate. Дорожній просвіт у Mitsubishi Outlander всюди залишається незмінним - 215 мм.


Пропозиція діє з 01.06.2023 по 31.07.2023 включно. Склад автомобілів обмежено.

*Спеціальна пропозиція на визначені моделі автомобілів ТМ «Mitsubishi» марки «Outlander» з 01.06.2023 по 31.07.2023 включно, а саме: знижка розміром до 5% від спеціальної рекомендованої роздрібної ціни діє за умови попереднього замовлення автомобіля та внесення попередньої оплати, на території України (крім тимчасово окупованих територій та зони ООС). Ця пропозиція не є публічною офертою. Кількість автомобілів обмежена, зовнішній вигляд може відрізнятися від зображеного у рекламі. Офіційний імпортер і дистриб'ютор в Україні ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна»: 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30А. Дистриб'ютор залишає за собою право змінювати умови цінової пропозиції. Детально умови вказаної пропозиції викладено на сайті www.mitsubishi-motors.com.ua.


**Ціна вказана за комплектацію Inform

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital